با خوردن غذا در ظروف مسی قلم کاری کمبود ویتامین بدن خود را جبران کنید

ظروف مسی قلم کاری یکی از گران‌ترین ظروف هستند، در عین حال یکی از بهترین‌ها نیز هستند زیرا فواید زیادی دارند. بسیاری از سرآشپزهای حرفه‌ای ترجیح می‌دهند با قابلمه‌ها و ماهیتابه‌های مسی به جای سایر ظروف فلزی آشپزی کنند، زیرا توانایی گرم کردن سریع و یکنواخت آن را دارند.

ظروف مسی قوی هستند و در عین حال برای نمایش در آشپزخانه‌ها هنگامی که صیقلی می‌شوند زیبا هستند تا درخشش گرم و قهوه‌ای مایل به قرمز خود را نشان دهند.

یکی از مزایای سبک وسایل آشپزی مسی این است که می توانند به نمایان شدن دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی یا مدرن کمک کنند. مجموعه ای از تابه ها یا قابلمه های آشپزی با روکش مسی می تواند نقطه کانونی خیره کننده ای در آشپزخانه ایجاد کند که روی یک قفسه نمایش داده شود.

ظروف مسی در قطعات قدیمی و گرد با تزئینات دقیق و همچنین سبک های مدرن با خطوط تمیز موجود است. ظروف ته مسی از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

ظروف

ظروف ته مسی که با فولاد ضد زنگ مخلوط شده اند، دارای ظاهری جذاب و همچنین هدایت گرما هستند. نقره ای خنک بدنه فولادی کنتراست جالبی با رنگ قرمز-قهوه ای گرم کف مسی ایجاد می کند. علاوه بر مجموعه ظروف پخت و پز دارای فولاد ضد زنگ، مس نیز گاهی اوقات با قلع یا نیکل روکش می شود.

تمام ظروف ساخته شده از مس به فلز دیگری به عنوان سطح پخت نیاز دارند. زمانی که مس به عنوان یک لایه رسانای بیرونی استفاده شود ایمن است، اما اگر غذا مستقیماً روی آن پخته شود می تواند سمی باشد.

از آنجایی که مس فلزی با خاصیت رسانایی حرارت عالی است، در مقایسه با ظروف ساخته شده از مواد دیگر، معمولاً نیمی از برق یا گاز برای گرم کردن ظروف ساخته شده از آن مورد نیاز است. این بدان معنی است که زمان پخت بسیار سریعتر است، که یکی دیگر از مزایای ظروف مسی است.

صرفه جویی در هزینه و زمان به همراه داشتن زیبایی قابلمه ها و تابه های مسی همگی از مزایایی است که توسط سرآشپزهای حرفه ای و همچنین بسیاری از آشپزهای غیرحرفه ای مورد استقبال قرار می گیرد. از آنجایی که به انرژی کمتری برای پخت و پز نیاز است، ظروف ساخته شده از مس نیز از مزیت سازگاری با زمین برخوردار هستند.